• Aktualności > News
 • Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi online

  20.11.2020

  Biblioteka Młodego Czytelnika “Bulaj” zaprasza młodzież od dwunastego roku życia na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi. Ze względu na ponowne obostrzenia związane z pandemią spotkanie odbędzie się online dnia 20 listopada, o godz. 15:00 na platformie Google Meet. Wymagane jest posiadanie własnego konta na Gmailu. Link do Google Meet https://meet.google.com/nnq-vjbx-bjj

  Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży, która jest zainteresowana tematem mangi oraz szeroko pojętej kultury japońskiej. Tym razem dyskusja odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet i będzie dotyczyła mangi “Perfect World”, która porusza temat osób z niepełnosprawnością fizyczną. Spotkanie będzie realizowane we współpracy z gościem specjalnym - Agnieszką, która na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim. Serdecznie zapraszamy obie grupy oraz wszystkich chętnych!

  Opis mangi:
  Bez ciebie ten świat byłby niepełny…

  Tsugumi Kawana, zatrudniona w firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz, podczas kolacji z pracownikami biura projektowego po latach spotyka Itsukiego Ayukawę, kolegę z tego samego rocznika w liceum, i zarazem swoją pierwszą miłość. Na jego widok Tsugumi znów czuje żywsze bicie serca, lecz jej zapał stygnie, kiedy okazuje się, że Itsuki jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim.

  Początkowo Tsugumi jest pewna, że nie byłaby w stanie stworzyć związku z Itsukim, ale…

  Spotkania są realizowane we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki.

  tl_files/biblioteka/dane/dkk/logo_dkk.jpg

  
  
Do góry

Kalendarium imprez

« Październik 2022 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter